www.noras.ir

info@noras.ir

  • بنر صفحه درباره ما

 

درباره ما

با حمد و سپاس بیکران از الطاف خداوند متعال که تولید را مایه عزت و آبادانی ایران عزیز قرار داد.
با عنایات پروردگار،شرکت محصولات غذایی گلچین قابوس،تولیدکننده رب گوجه فرنگی با برند نورس در سال .. در توابع گنبد کاووس از خطه سرسبز گلستان،در زمینی به مساحت...مترمربع احداث و در سال .....به بهره برداری رسید.این شرکت با دارا بودن خطوط تولید ایتالیایی و با بهره گیری از مدیران و کارشناسان و پرسنل مجرب و متعهد،همت و تلاش خود را در تولید محصولاتی با کیفیت بالا و جلب رضایت مشتریان داخلی و خارجی خود،معطوف داشته است.

گوجه فرنگی تازه و کلیه مواد اولیه،از اولین لحظات ورود به کارخانه و در طول کلیه مراحل شستشو،آب گیری،تغلیظ،بسته بندی،پاستوریزاسیون و انبارش،تحت کنترل و نظارت کارشناسان واحد کنترل کیفیت  بوده و با بهره گیری از آزمایشگاههای مجهز،کلیه آزمایشات میکروبی،فیزیکی و شیمیایی جهت تولید محصول با کیفیت و آرامش خاطر مصرف کنندگان عزیز،بر روی آنها صورت گرفته و پس از حصول اطمینان از سلامت آنها،در اختیار واحد فروش جهت عرضه به بازار مصرف،قرار می گیرد.

دراین کارخانه،علاوه بر تولید رب گوجه فرنگی، در آینده نزدیک و طبق برنامه فاز های توسعه ای،محصولاتی از قبیل کنسرو جات،مرباجات،ترشیجات و همچنین محصولات بسته بندی نظیر قند و شکر،حبوبات،غلات،ادویه جات،آرد،نمک و ... نیز به سبد محصولات اضافه می گردند.
مدیران این شرکت بر آنند تا با استعانت از پروردگار و با بهره گیری ازتوان پرسنل مجرب و استفاده از نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده کلیه مشتریان و مصرف کنندگان گرامی و نمایندگان فروش خود،روز به روز پله های ترقی را طی کرده و با تولید محصولاتی با کیفیت جهانی، علاوه بر صادراتی که به آسیا،اروپا و آفریقا داشته است،نگاه خود را معطوف به بازارهای جدید خارج کشور داشته،تا علاوه بر اشتغال زایی،باعث رونق تولید و اقتصاد کشور گردند.
امید است بابهره گیری از این امکانات و عظم جدی مدیران این شرکت در تولید محصول با کیفیت،به این مهم دست یافته و در نهایت باعث سربلندی و اعتلای ایران اسلامی گردند.