www.noras.ir

info@noras.ir

  • بنر صفحه اخبار

27 تن رب گوجه فرنگی فاسد در قم کشف شد

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، مجتبی احمدزاده با اشاره به بازدیدهای مستمر و سرزده کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی این معاونت گفت: از یک واحد تولیدی مواد غذایی 27 تن رب گوجه فرنگی غیر بهداشتی و غیرقابل مصرف کشف و توقیف شد.

وی با بیان اینکه با هوشیاری و اقدام به موقع کارشناسان این دانشگاه از توزیع این میزان رب گوجه فرنگی در بازار جلوگیری شد اظهار کرد: در همین زمینه پرونده‌ای تشکیل و برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه بازرسان و کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی و اداره امور دارو و مواد اعتیادآور آماده راهنمایی شهروندان و مسافران در خصوص سئوالات مربوط پیرامون هر یک از این حوزه‌ها هستند، اظهار داشت: شهروندان و مسافران می‌توانند هرگونه سئوال، انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت در زمینه دارویی را در هر ساعتی از شبانه‌روز با شماره تلفن 6706443 در میان بگذارند و مشاوره‌های لازم را از کارشناسان مربوطه اخذ نمایند.

وی افزود: کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی قم با شماره 6706444 آماده دریافت هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت و همچنین پاسخگویی به سئوالات شهروندان و مسافران در خصوص مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی به صورت شبانه‌روزی هستند.

احمدزاده خاطرنشان کرد: شماره پیغام‌گیر 6162644 نیز به صورت شبانه‌روزی برای طرح شکایات، انتقادات و پیشنهادات عموم همشهریان و زائران و مسافران پیش‌بینی شده است.